Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Dom Kultury w Sulejówku

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.mdksulejowek.pl

Treść strony

Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Pracownik administracyjno - biurowy

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku ogłasza nabór na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.

Zakres obowiązków:

- Obsługa zajęć: przygotowywanie sal na zajęcia, przyjmowanie uczestników, dopilnowanie uczestników przy wyjściu z zajęć (praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi),
- Współpraca z instruktorami: wydawanie dzienników, pomoc przy organizacji zajęć,
- Aktualizacja dokumentacji uczestników zajęć: wydawanie i przyjmowanie kart zgłoszeń, aktualizacja danych i płatności,
- Obsługa spotkań i konferencji,
- Organizacja wydarzeń artystycznych: przygotowywanie sali i sceny, bieżąca obsługa wydarzenia, sprawdzanie wejściówek i biletów, sprzątanie po wydarzeniu - również poza miejscem pracy (na terenie Sulejówka np. sala widowiskowa w budynku OSP),
- Sprzedaż biletów na wydarzenia - raportowanie, obsługa systemu kasowego,
- Przyjmowanie opłat za zajęcia - obsługa komputerowego systemu płatniczego,
- Współpraca z zespołem przy programowaniu wydarzeń,
- Współpraca z zespołem przy realizacji działań promocyjnych,
- Obsługa administracyjna MDK.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Data zakończenia pracy: 30.06.2022

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Praca w systemie dwuzmianowym, głównie druga zmiana i weekendy, w godzinach 8:00-16:00, 14:00-21:00

Wymagania konieczne

Znajomość języków:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa kas fiskalnych, Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: kulturoznawstwo, administracja

Inne wymagania:

  • Sprawna obsługa programów komputerowych (poczta, kalendarz, druk dokumentów itp.), dobra obsługa programów biurowych (Word, Excel), umiejętność sporządzania pism, relacji z wydarzeń i raportowania, znajomość pracy biurowej. Mile widziana umiejętność obsługi systemów sprzedaży biletów. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Doświadczenie zawodowe: odbyty staż.

Ogłoszenie przeznaczone jest wyłącznie dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mińsku Mazowieckim.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV  na adres: sekretariat@mdksulejowek.pl lub o osobiste dostarczenie dokumentów do siedziby MDK przy ul. Bogusławskiego 14A w Sulejówku.

Metryka

  • opublikował: MDK dyrektor
    data publikacji: 2021-08-16 15:11
  • zmodyfikował: MDK dyrektor
    ostatnia modyfikacja: 2021-08-20 09:19

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3151
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 1629443966