Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Dom Kultury w Sulejówku

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.mdksulejowek.pl

Treść strony

Poniedziałek
08:30

Język angielski 

instruktor: Emilia Chmielewska

seniorzy
10:00

Metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne
(czas zajęć: 30 minut)
instruktor: Katarzyna Śmigielska

0,5-1,5 roku
16:00

Zajęcia teatralne 
instruktor: Wioletta Witkowska

pow. 6 lat
17:00

Plac Zabaw
instruktor: Katarzyna Śmigielska

pow. 3 lat
17:30

Wikliniarstwo - warsztaty rękodzielnicze
(czas zajęć: 2 godziny)
instruktor: Katarzyna Wisińska - Wojtunik

młodzież i dorośli
18:00

Miejska Orkiestra Dęta "Akord" Sulejówek
(sala prób w OSP)
Kapelmistrz Barbara Hijewska

pow. 10 lat
18:00

Nauka gry na gitarze
(zajęcia grupowe)
instruktor: Jacek Rutkowski 

6-11 lat
19:00

Taniec dla Pań 
instruktor: Hanna Mikulska

dorośli
20:00

Taniec towarzyski
instruktor: Hanna Mikulska

dorośli
Wtorek
 10:00 Zajęcia komputerowe
(grupa początkująca)
 seniorzy
 11:00  Zajęcia komputerowe
(grupa zaawansowana)
 seniorzy
 12:00 Gordonki - zajęcia dla mam z dziećmi
instruktorki: Magdalena Nejbauer i Małgorzata Kożuchowska- Panek
0,5-2 lat
 17:00 Nauka gry w szachy
(grupa początkująca)
instruktor: Ryszard Cegłowski
 dzieci i młodzież
 17:00 Ceramika i rzeźba
instruktor: Kamila Trochimiak
pow. 6 lat 
 18:00 Młody artysta
instruktor: Kamila Trochimiak
pow. 6 lat 
 18:00  Nauka gry w szachy
(grupa zaawansowana)
instruktor: Ryszard Cegłowski
  dzieci i młodzież
 18:00 Chór Kameralny Miasta Sulejówek
dyrygent: Michał Śmigielski,
instruktorzy: Zuzanna Gulewicz, Beata Kozyra - Paulska, Bartosz Lisik
 młodzież i dorośli
 20:00

Joga
instruktor: Beata Furgała
(czas trwania zajęć 60 minut)

dorośli
Środa   
10:00 Zajęcia ruchowe przy muzyce
instruktor: Grażyna Boguska-Küng (I grupa)
seniorzy 
11:00 Zajęcia ruchowe przy muzyce
instruktor: Grażyna Boguska-Küng (II grupa)
 seniorzy 
12:00 Zajęcia ruchowe przy muzyce
instruktor: Grażyna Boguska-Küng (III grupa)
 seniorzy 
14:00 Zmysłowisko
instruktor: Kamila Trochimiak
 0,5-3 lata
15:00 Młodzieżówka z Sulejówka - próba
instruktor: Robert Lipka
 seniorzy 
15:00 Bajkowisko
instruktor: Kamila Trochimiak
 3-6 lat 
15:00 Studio piosenki
(termin I)
instruktor: Zana Zu
 dzieci, młodzież i dorośli 
16:00 Studio piosenki
(termin II)
instruktor: Zana Zu
 dzieci, młodzież i dorośli 
16:00 Młody odkrywca
instruktor: Kamila Trochimiak
pow. 6 lat 
17:00

Studio piosenki
(termin III)
instruktor: Zana Zu

dzieci, młodzież i dorośli  
17:00 Młody konstruktor
instruktor: Kamila Trochimiak
 pow. 6 lat 
18:00

Studio piosenki
(termin IV)
instruktor: Zana Zu

dzieci, młodzież i dorośli  
18:00 Rysunek i malarstwo
(czas zajęć: 2 godziny)
instruktor: Kamila Trochimiak
 pow. 8 lat 
19:00 Studio piosenki
(termin V)
instruktor: Zana Zu
dzieci, młodzież i dorośli 
20:00 Zajęcia teatralne
Zespół Czekoladki
instruktor: Mirosław Kulesza
dorośli 
Czwartek
11:00 Zajęcia teatralne
Scena Seniora
instruktor: Mirosław Kulesza
 seniorzy 
16:00 Balet dla dzieci
instruktor: Beata Pawlik Kociałkowska / Aleksandra Skoneczna
3-5 lat 
17:00 Balet dla dzieci
instruktor: Beata Pawlik Kociałkowska / Aleksandra Skoneczna
pow. 6 lat 
18:00 Chór Kameralny Miasta Sulejówek
dyrygent: Michał Śmigielski,
instruktorzy: Zuzanna Gulewicz, Beata Kozyra - Paulska, Bartosz Lisik
  młodzież i dorośli
18:00 Akrobatyka dla dzieci
(początkująca)
instruktor: Beata Pawlik Kociałkowska / Aleksandra Skoneczna
pow. 6 lat
19:00 Akrobatyka dla dzieci
(zaawansowana)
instruktor: Beata Pawlik Kociałkowska / Aleksandra Skoneczna
pow. 6 lat
20:00 Joga
instruktor: Beata Furgała
(czas trwania zajęć 60 minut)
dorośli 
Piątek   
10:00 Zajęcia ruchowe przy muzyce
instruktor: Grażyna Boguska-Küng (I grupa)
seniorzy  
11:00 Zajęcia ruchowe przy muzyce
instruktor: Grażyna Boguska-Küng (II grupa)
 seniorzy 
12:00 Zajęcia ruchowe przy muzyce
instruktor: Grażyna Boguska-Küng (III grupa)
 seniorzy 
15:00 Zajęcia taneczne dla dzieci
grupa I
instruktor: Paweł Zając
1-2,5 lat
16:00 Zajęcia taneczne dla dzieci
grupa II
instruktor: Paweł Zając
 3-5 lat
17:00 Zajęcia taneczne dla dzieci
grupa III
instruktor: Paweł Zając
 6-8 lat
18:00 Zajęcia taneczne dla dzieci
grupa IV
instruktor: Paweł Zając
pow. 9 lat 
18:00 Miejska Orkiestra Dęta "Akord" Sulejówek
(sala prób w OSP)
Kapelmistrz Barbara Hijewska
młodzież i dorośli  
19:00 Warsztaty fotograficzne
(czas zajęć: 2 godziny)
instruktor: Krystian Herncisz
młodzież i dorośli 
19:00 Klub Brydżowy
(czas zajęć: 3 godziny)
młodzież i dorośli
Sobota
10:00 Zajęcia ogólnorozwojowe Brykacze
instruktor: Katarzyna Śmigielska
2-3 lata
11:00 Kolorowe nutki zajęcia umuzykalniające
instruktor: Katarzyna Śmigielska
4-7 lat
 * Zajęcia odbywają się w systemie godzin lekcyjnych tj. 45 minutowych.

Metryka

  • opublikował: MDK dyrektor
    data publikacji: 2023-01-25 09:07

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 327
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 1674634060